Primátorský punč už rozvoňal Hlavnú ulicu. Jeho kúpou podporíte dobročinné organizácie

20231208_155558 Primátorský punč si budete môcť najbližšie dať v piatok 15. decembra. Foto: Redakcia

PREŠOV – Včerajším dňom odštartoval predaj primátorského punču. Vo verziách alko aj nealko ho okolo 16. hod. ponúkal aj samotný primátor Prešova František Oľha. Kúpou voňavého vianočného nápoja pomôžete trom dobročinným organizáciám.

Mesto Prešov opäť zverejňuje anketu, v ktorej môžete rozhodnúť, ktorým organizáciám v sociálnej oblasti bude prerozdelený výťažok z tohtoročného predaja charitatívneho Primátorského punču. Hlasovať je možné online formulárom od 8. 12. 10.00 hod. do 15. 12. 2023 19.00 hod. Trom organizáciám v sociálnej oblasti, ktoré získajú najvyšší počet hlasov, bude pomerne výťažok z Primátorského punču prerozdelený. Ak sa niektorá organizácia v zozname nenachádza, je možné ju pri vypĺňaní formulára doplniť. 

Primátorský punč sa podával prvýkrát v piatok 8. decembra. Najbližšie si budete kupovať nápoj z rúk vedenia mesta v piatok 15. decembra. Nájdete ho v špeciálne označenom stánku na vianočných trhoch na Hlavnej ulici pri Konkatedrále sv. Mikuláša (naľavo od pódia) v čase od 10.00 do 19.00 hod. Prešovčania aj návštevníci vianočných trhov si Primátorský punč môžu vychutnať za dobrovoľný príspevok. Novinkou je, že ak sa rozhodnú prispieť sumou vyššou ako 5 eur, dostanú na pamiatku ako milý darček vianočný hrnček. 

HLASOVAŤ ZA ORGANIZÁCIE MOŽETE TU: https://forms.gle/1JLDTiPGrk5TDcvH9


Ďalšie články